Hermosa Y Comoda Casa Con Alberca Compartida En Puerto Morelos
| Gratis Wi-Fi Gratis WiFi in openbare ruimtes | Zwembad Buitenzwembad | Airconditioning |
| Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Gelegen op afstand van 3 km van het Nationaal Rifpark van Puerto Morelos, Hermosa Y Comoda Casa Con Alberca Compartida En Puerto Morelos appartementen bevatten een eetgedeelte en een keuken met uitzicht op de tuin. De accommodatie bij particulieren omvat wifi, samen met privé-autoparkeren voor gasten, die met de auto reizen.
Het appartement ligt binnen een 10-minuten rijafstand van beroemde de Day & Night Beach Club. Hermosa Y Comoda Casa Con Alberca Compartida En Puerto Morelos appartement ligt op 3,1 km van Catholic Church.
De accommodatie is uitgerust met een badkamer met handdoeken. Er is ook een apart toilet en een douche.
Gasten die in dit appartement verblijven, kunnen profiteren van voorzieningen, zoals een eigen keuken, evenals een eetgedeelte. De toegang tot een buitenzwembad zorgt voor een meer ontspannen verblijf.
- Locale bezienswaardigheiden
- Santuario de la Esperanza & Capsula del Tiempo3327 km
- Botanische tuin Dr. Alfredo Barrera Marin2881 km
- Parroquia Catolica de San Jose3341 km
- Puerto Morelos Lighthouse3349 km
- Posada Amor3419 km
- Bara Bara3421 km
- Faro Inclinado3420 km
- Diveshop Diverspoint3355 km
- Reptiles Toolok Kaa'n3074 km
- Luchthavens
- Luchthaven Cancún International27 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- Gratis WiFi in openbare ruimtes
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- 24 uur bewakingsdienst
- Rookdetectors
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Ligstoelen
- Tuin
- Ondiep gedeelte
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Kleedruimte
- Patio
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Hermosa Y Comoda Casa Con Alberca Compartida En Puerto Morelos appartement?
Gasten van Hermosa Y Comoda Casa Con Alberca Compartida En Puerto Morelos appartement kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, het Nationaal Rifpark van Puerto Morelos, 3 km verder. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn Catholic Church (3,1 km) en de Day & Night Beach Club (3,2 km). - ❓
Wat is de prijs van het boeken van Hermosa Y Comoda Casa Con Alberca Compartida En Puerto Morelos appartement?
De prijs van het boeken van Hermosa Y Comoda Casa Con Alberca Compartida En Puerto Morelos appartement is $22. - ❓
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in Hermosa Y Comoda Casa Con Alberca Compartida En Puerto Morelos appartement?
Hermosa Y Comoda Casa Con Alberca Compartida En Puerto Morelos appartement heeft gratis priveparkeerplaatsen. - ❓
Is Wi-Fi gratis in Hermosa Y Comoda Casa Con Alberca Compartida En Puerto Morelos appartement?
Natuurlijk is er gratis wifi beschikbaar in openbare gebieden bij Hermosa Y Comoda Casa Con Alberca Compartida En Puerto Morelos appartement.